Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Witamy!

Edytuj post
Witamy wszystkich na nowej ocenialni/recenzowni blogów z opowiadaniami!
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zgłaszania swoich blogów do zrecenzowania. Zanim również zamówicie recenzję u danej oceniającej, sprawdźcie co oceni, a co nie. To naprawdę bardzo ważne. Chyba nie chcielibyście robić czegoś na siłę, także prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi recenzowania.
Oprócz tego, poszukujemy osób pracowitych, pełnych zapału (ale nie słomianego) i chęci do pracy. Jeśli chcecie dołączyć do naszej załogi, w której panuje przyjemna atmosfera, zapraszamy do zakładki 'Nabór'. Tam znajdziecie więcej informacji dotyczących kryteriów przyjęcia do drużyny 'Recenzowiska'.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, odsyłamy was do odpowiedniej do tego zakładki, która znajduje się w menu po prawej stronie u samej góry kolumny. Gdyby ktoś z was wolał skontaktować się drogą mailową, to w zakładce 'Kontakt' znajdziecie na nas namiary.
To tyle na początek!
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!
~Załoga Recenzowiska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.