Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Podsumowanie staży

Edytuj post
Witam wszystkich!
Dzisiaj przybywam niestety tylko z podsumowaniem staży.
Obiecuję, że niedługo pojawi się dość sporo recenzji :) Jestem w trakcie pisania postów.
A więc powracając do tematu. W dzisiejszej notce podsumowane zostały staże: Barwinki, Night Ingale oraz Nersi. Ponieważ jesteśmy zgodne razem ze Skyfallgirl, nie będę pisała co każda z nas powiedziała w osobnych akapitach, ale jako całość.

Barwinka:
Liczba wykonanych recenzji: 4.
Tutaj porozumiałyśmy się już i wyjaśniłyśmy wszystko. Twoje recenzje są dobre, choć zdarzają się drobne błędy. Oczywiście każdemu może się to stać, a ponieważ masz potencjał — zostajesz z nami. Jesteś bardzo sumienną i pracowitą osobą. Cieszymy się, że dołączyłaś do nas :)

Night Ingale:
Liczba wykonanych recenzji: 4.
Jesteś naprawdę bardzo dobra w tym, co robisz. Jesteś super przygotowana i wiesz, co robisz. Sprawdzasz wszystko, zanim opublikujesz i stawiasz dobre argumenty. Jesteśmy dumne z tego, że zgłosiłaś się do nas, ponieważ pokazałaś podczas stażu, że należy ci się miejsce u nas w załodze. Dlatego też również zostajesz z nami!

Nersi:
Liczba wykonanych recenzji: 6.
Twoje recenzje są naprawdę bardzo obszerne i przede wszystkim nie ma w nich pustego tekstu! Są pełne ważnych rad i wskazówek. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dajesz sobie radę i ile masz w sobie chęci. Nie za bardzo wiemy, co dodać więcej, ponieważ jesteśmy naprawdę zadowolone z twojej pracy. Zostajesz w załodze :D

To chyba tyle. Gratulujemy dziewczynom!

2 komentarze

  1. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym recenzowaniu :)
    Pozdrawiam, Emelia

    OdpowiedzUsuń

© Agata | WioskaSzablonów.