Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Konkurs! Jesienne Opowiadanie.

Edytuj post
Witajcie! Jesień, jesień, jesień. Chłodna pora roku nadeszła, a wraz z nią coś mnie natchnęło. Wpadłam na pomysł konkursu i mam nadzieję, że on się powiedzie. Chcę widzieć pełną skrzynkę! To może być świetna zabawa, zobaczycie.
Słowem wstępu
Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie. 
Kilka słów o NWK.
Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole. 
Wróćmy do konkursu.
Temat opowiadania: Tak naprawdę jest on dowolny, ma się jedynie łączyć z jesienią. Czy to będzie horror, czy romans, czy fantastyka to już nie jest istotne. Macie wolną ręką.
Termin: 3 października, godzina 12 w południe to końcowa godzina nadsyłania prac.
Wymagania: Tekst musi mieć minimum trzy strony Worda. To i tak będzie krótka praca, więc weźcie to pod uwagę. Nie boimy się czytać.
Adres: alicja2412@interia.pl
Dodaj na swojego bloga button konkursu!
Tym, którzy się dostaną, odpiszemy na maile. Życzymy powodzenia, a pytania proszę składać pod tym postem lub w zakładce "Konkurs".


6 komentarzy

 1. Do jesieni jeszcze dobry tydzień...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale konkretna data jesieni chyba nie jest tak ważna, prawda? Świetnie, że się rozumiemy.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawy projekt, muszę przyznać:) Mam jedno pytanie, mianowicie, gdzie ta wspólna powieść będzie publikowana?
  Pozdrawiam,
  P.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak ktoś nie ma bloga? Do niedawna publilowałam, ale zaprzestałam :/ Czy w takim wypadku i tak mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dodaj się tylko do obserwatorów :).

   Usuń

© Agata | WioskaSzablonów.