Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Uwaga - Bardzo ważne!

Edytuj post
Mamy kłopot ze stażystkami. Zawaliły na całej linii. Rozumiem brak czasu, ale poinformowanie nas i kontakt jest bardzo ważny. Od tej chwili nie ma z nami Ariany i L.Queen. Osoby, które zamawiały u tych dwóch dziewczyn proszone są o złożenie zamówienia ponownie u kogoś innego. Osoby, które złożyły zamówienia u Sadghost mogą, ale nie muszą, zamówić jeszcze raz u innej oceniającej. kolejka Sadghot jest dosyć spora.
Przykro nam z tego powodu. Na Recenzowisku pojawiło się małe zamieszanie. Nie martwcie się, sytuacja zostanie opanowana wciągu tygodnia. Tym samym ogłaszam NABÓR. Potrzebujemy osób zorganizowanych, mających pojęcie o recenzowaniu i mające czas.
Od dnia dzisiejszego Recenzowiskiem kierują: Sadghost, Nersi, Najl Czufa i Skyfallgirl. Lecz pamiętajcie, że Sadghost naprawdę ma mało czasu. Pytania, skargi kierujcie do zakładki "Pytania". Na wszystkie odpowiemy. 
Przepraszamy za utrudnienia.
Skyfallgirl 

7 komentarzy

 1. Aha, czyli teraz wszystkie te osoby które czekały miesiąc na klepnięcie zamówienia bedą czekać kolejny na ocenke... :3 Nie uważacie ze powinny miec jakieś pierwszeństwo ? Głownie przy wkładaniu w kolejkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne mieć będą. Nie jest powiedziane, że nie. Zrobimy wszystko, aby nikt nie ucierpiał. To nie od nas zależy, jak ktoś olewa swą pracę.

   Usuń
 2. Skoro kolejka Sadghost jest spora, to niech ją zamknie na jakiś czas. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy zauważyłaś, czy nie, ale jej kolejka jest zamknięta od kilku miesięcy. Po prostu na razie stoi w miejscu.

   Usuń
 3. Przepraszam bardzo, ale jakieś (sprawdzę, chwilka) dwa miesiące temu wysłałam Wam pewną wiadomość, w której informowałam, że z powodów prywatnych muszę odejść. Nie wiem jak jest u Was z organizacją czy coś, ale jeśli tego nie zauważyłyście, no to trochę źle świadczy.
  Dodam może jeszcze, że był to adres email, który podany jest w zakładce ,,Kontakt".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie posiadam żadnej informacji od ciebie. Przykro mi.
   Być może wysłałaś ją Sadghost, ale nie dostałam żadnej wzmianki.

   Usuń
 4. Witajcie!
  Chciałam zapytać, czy Lost, not found wciąż jest obecna i czy zajmuje się oceną mojego bloga? Czekanie mi nie przeszkadza, ale już trochę czasu minęło, odkąd się zgłosiłam... :)
  Pozdrawiam!
  http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

© Agata | WioskaSzablonów.