Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Ważna informacja

Edytuj post
Cześć i czołem wszystkim! Z tej strony kłania się Najl. 
Cóż, jak pewnie większość z Was zdążyła zauważyć (lol) coraz rzadziej na stronie pojawiają się jakiekolwiek recenzje. Powodem tego jest, stety czy niestety, szkoła. Nie sądzę, by udało nam się przywrócić dawną jako-taką regularność, zwłaszcza jeśli wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Każdy z nas stara się zdobywać jak najlepsze oceny, z czym wiąże się mnóstwo nauki. 
Po uzgodnieniu wszystkich kwestii ze Skyfallgirl, przeanalizowaniu za i przeciw, doszłyśmy do wniosku, iż na chwilę obecną działalność Recenzowiska zostanie zawieszona. Oznacza to, że kolejki oceniających będą zamknięte do czasu, aż zrobimy prawdziwy porządek w sprawach organizacyjnych. Sądzę, że to najlepsze wyjście z tej kiepskiej sytuacji. 
Recenzje prawdopodobnie będą dodawane, jednak niesystematycznie. Postaramy się sporządzić oceny blogów, które znajdują się w kolejce, aczkolwiek więcej zamówień na razie nie przyjmiemy. 
Z moich amatorskich kalkulacji wynika, że w lipcu zaczniemy działać ponownie. Nie chcę podawać dokładnej daty. 
Myślę, że to mogłoby być na tyle. Bardzo dziękuję wszystkim za uwagę i przepraszam za całe zamieszanie oraz nieporządek. Do usłyszenia następnym razem!

P.S. WSZYSTKICH, KTÓRZY WYSŁALI SWOJE ZGŁOSZENIA W ZWIĄZKU Z NABOREM NA ADRES MAILOWY PODANY W ZAKŁADCE NABÓR SĄ PROSZENI O PONOWNE PRZESŁANIE ICH POD ADRES: recenzowisko@interia.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.