Witamy na Recenzowisku.

Zanim się zgłosisz, przeczytaj regulamin, ponieważ niepoprawne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Zapraszamy wszystkich!

NABÓR OTWARTY! PROSIMY PRZESYŁAĆ ZGŁOSZENIA ZGODNIE ZE WZOREM I NA MAILA PODANEGO W ZAKŁADCE! CZEKAMY NA NOWE DUSZYCZKI!


ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KATALOG OPOWIADAŃ O WAMPIRACH. SZCZEGÓŁY NA PODSTRONIE.

Najl

Edytuj post
Twitter: Najl_Czufa
GG: 50277627
Ja: Dark and Dangerous Love
Wiek: 16 lat
Status: oceniająca, administratorka
Na Recenzowisku: 21.06.2015
O mnie: Noszę okulary do patrzenia w piórniku czarniejszym i brudniejszym niż kopalnia węgla. Bez pamięci zakochałam się w intensywnie pistacjowych oczach Stylesa, nie wspominając o Sebastianie Stanie. Mika mógłby śpiewać pod moim balkonem Good Guys lub wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy. A Ian, Daniel i Evan niech po prostu będą obecni w moim życiu, proszę. Nie wiecie, co to znaczy być piękną, jeśli nie widzieliście nigdy Phoebe Tonkins, Niny Dobrev bądź Eleanor Calder. Moje cele? Chyba muszę iść do psychologa, aby w końcu wyleczyć się ze swojej fobii przed lekarzami, szpitalami i czymkolwiek, co jest związane z medycyną. Mogłabym czytać już całe życie wszystko, co tylko wpadnie w moje dłonie. Oprócz After. Zawsze będę blondwłosą dziewczyną, która zagorzale próbuje ukryć tę książkę w każdej księgarni, w jakiej ją tylko dostrzeże. W życiu nie zapamiętam, która strona to prawa, a która lewa, czy gdzie jest zachód, a gdzie wschód. Jestem bardziej konfliktową osobą, niż wyglądam. W mojej naturze leży denerwowanie ludzi swoim istnieniem. Pewnie to ze względu na fakt, że nie wymaga to z mojej strony jakiegoś dużego zaangażowania. 
Ocenię: Niestraszne mi horrory, fantasy, obyczajówki, romanse, dramaty itp. Przyjmę opowiadania autorskie i fanfiction. Innymi słowy: wal jak w dym! Dam sobie radę ze wszystkim!
Nie ocenię: Nie sądzę, by udało mi się poradzić sobie z mangą, anime i innymi rzeczami, o których nie mam pojęcia i których kanonu kompletnie nie znam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WioskaSzablonów.